سفارش تبلیغ
صبا ویژن

مقالات مفید

نظر

 

روغن خراطین و خواص روغن خراطین واقعیت دارد یا خیر ؟ ممکن است شما نیز مانند بسیاری از افراد نسبت به تاثیر و خواص روغن خراطین اصل تردید دارید و در واقع میخواهید بدانید ایا روغن خراطین واقعیت دارد  یا خیر ؟ نگرانی شما به حق و قابل درک است زیرا قرار است چند  فاکتور مهم که نقش اساسی در زندگی دارند را درگیر این ماجرا کنید ؛ اولین فاکتور زمان با ارزش شماست  ! دومین فاکتور امید به دریافت نتیجه است و سوم هزینه مادی که به جهت خرید روغن خراطین به شما تحمیل میشود .  پس مسلم است ابتدا باید پیرامون ِ واقعیت روغن خراطین اصل ، کاربرد آن ، تاثیر دهی و فواید روغن خراطین همچنین تشخیص روغن خراطین اصل از تقلبی اطلاعاتی نسبی را کسب کنید و در نهایت  تصمیم به تهیه و استفاده از آن نمایید .

 

 تفاوت روغن خراطین و روغن زالو

 

روغن خراطین ، روغن زالو نیست ! روغن زالو از کِرم زالو و روغن خراطین از کرم ایزنفتیدا روغن گیری میشود .

کرم ایزینفتیدا عملکرد حجم دهندگی را همانند روغن زالو و حلزون ( و به مراتب بهتر از آنها ) انجام میدهد  .

 

روغن خراطین اصل

 

طب سنتی و خواص روغن خراطین :

گفتی است طی تحقیقات به عمل آمده بیش از 31 نوع اسید آمینه شناخته شده است که 18 نوع آن در بدن کرم خراطین وجود دارد . طب سنتی برای افزایش حجم اندام های بدن استفاده از خواص روغن خراطین اصل یا روغن زالو را پیشنهاد میدهد . بیشتر مصرف کنندگان روغن خراطین اصل ، این روغن  را برای افزایش طول و  سایز آلت تناسلی همچنین بزرگ کننده و سفت کنندگی سینه و باسن و از بین برنده چین چروک استفاده می کنند.

 

 https://raga-co.com/product/%d8%b1%d9%88%d8%ba%d9%86-%d8%ae%d8%b1%d8%a7%d8%b7%db%8c%d9%86/

فرمولاسیون روغن خراطین اصل راگا

این  روغن پرکاربرد متشکل از 96 درصد روغن کرم ایزینفتیدا می باشد که این روغن حاوی 96.2 درصد الانتئین است و درصد باقی مانده از این روغن را کلاژن ساز و پروتئین ها تشکیل می دهند .

 

 ترکیبات روغن خراطین :

 

در واقع  باید حاوی 96% روغن کرم ایزینفتیدا ( Eisenia fetida )  که این روغن حاوی 96?2% الانتئین و الباقی مواد کلاژن ساز و پروتئین است باشد . عموما در روغن های خراطین از‌‌ روغن زالو ( Leech )  نیز ، به دلیل دارا بودن مواد کلاژن ساز استفاده میگردد . درصد ترکیب روغن زالو ( Leech )  با روغن این محصول نباید بیشتر 1 به 50 بیشتر باشد .

 

ترکیب جوز هندی و بالا رفتن تاثیر روغن خراطین

 

حاصل ترکیب این روغن با جوز هندی یک ترکیب پر قدرت است که میتواند تاثیر آنرا در حجم دهی چند برابر کند .

 

ایا روغن خراطین واقعیت دارد ؟

 

شاید این سوال یک سوالی باشد که ذهن بسیاری از افراد را به خود مشغول کرده است  ! در پاسخ به این سوال باید گفت اگر شما انتظار دارید روغن را به موضع بزنید و ظرف 1 ساعت حجمی و افزایش سایز باور نکردنی دریافت کنید باید به شما بگوییم متاسفانه اینگونه نیست ! گفته ها درباره خواص روغن خراطین واقعیت دارد اما همت می طلبد !

 

و اما آیا علت را میدانید ؟

یعنی اگر روغن خراطین را خریداری کردید باید حدالقل 2 هفته بصورت هر شب استفاده کنید و قبل از شروع مصرف از اندام مورد نظر خود عکس بگیرید ! عکس گرفته شده را با عکس پس از 1 هفته و 2 هفته مقایسه کنید و در نهایت پس از 1 ماه عکس آخر را مشاهده نمایید . متاسفانه در حال حاضر بسیاری از افراد ، روغن هایی را تهیه میکنند که دارای ناخالصی است و در نهایت نتیجه ای را در بر ندارد . همین امر نیز سبب میگردد که گمان کنند خواص روغن خراطین واقعیت ندارد !

آیا امکان دارد از خواص روغن خراطین بهره ای نبریم ؟

 

در حقیقت با مطالعه درباره خواص روغن خراطین ، این روش موثرترین روش حجم دهی و افزایش سایز به اندام هایی که دارای بافت اسفنجی هستند معرفی گردیده است .‌ اگر کسی با این روش موفق به دریافت نتیجه مورد نظر نشود ، تنها راه درمان عمل جراحی میباشد .

 

نکته مهم 2 :

 

    فراموش نکنید که هر عضو از بدن روش ماساژ خاص خود را دارد که باید بدانید .

    درصورتی که میخواهید بیشترین تاثیر را از روغن خود ببینید مطالب را با دقت بخوانید .

 

خواص و فواید روغن خراطین اصل

 

خواص روغن خراطین اصل چیست ؟

 

خواص روغن خراطین اصل با توجه به مواد غنی همچون پروتئین ، الانتئین ، امگا 6 ، امگا 9 و امگا 3 بی شمار است . ولی در این بخش به مهمترین فواید روغن خراطین اصل اشاره می نماییم و سپس توضیحات کاملی از آن ارائه می نماییم .

 

 

 16 خاصیت از خواص روغن خراطین اصل عبارتند از :

 

    حجم دهنده ی فوق العاده موثر برای آلت تناسلی اقایان ( بزرگ کننده آلت تناسلی )

    افزایش دهنده ی طول و قطر اندام بدن و نقاطی که ضعف دارند به مرور زمان

    بزرگ کننده فوق العاده  موثر سینه و باسن خانم ها

    سفت کننده و فرم دهنده ی سینه و باسن خانم ها

    از بین برنده چین و چروک صورتروغن خراطین و خواص روغن خراطین

    از بین برنده رد جوش و اسکار های به جا مانده روی صورت

    حجم دهنده ی لب و گونه ( لب و گونه سریعترین اکشن را در مقابل خراطین نشان میدهند )

    افزایش گردش خون در موضع استفاده شده از روغن

    افزایش اعتماد به نفس جنسی و حس قدرت در رابطه

    چاق کننده و حجیم کننده صورت

    به مقدار قابل توجه درمانگر زود انزالی

    از بین برنده گودی زیر چشم

    از بین برنده خطوط پنجه کلاغی  ( اطراف چشم )

    از بین برنده کامل خط خنده

     فرم دهی و شکل دهی به بافت های افتاده صورت

    تاثیر مطلوب روغن خراطین برای لک صورت

 

حجم دهنده ای موثر برای آلت تناسلی آقایان :

در حقیقت بیشترین استفاده از این روغن از سوی آقایان به جهت افزایش سایز آلت تناسلی است . روغن خراطین اصل افزایش دهنده طول و قطر آلت تناسلی  آقایان با تاثیر شگرف می باشد . علت این امر داشتن الانتئین زیاد در روغن خراطین راگا است . الانتئین ماده افزایش دهنده ی حجم اندام های بدن است.

 

افزایش دهنده ی سایز و قطر اندام های بدن :

یکی از خواص روغن خراطین اصل افزایش دهندگی قابل توجه آن برای موضع استفاده شده است . بدین صورت که ناحیه ای را که روغن خراطین راگا بر روی آن استفاده می گردد  به مرور زمان طول ، اندازه  و قطر آن افزایش می یابد

 

بزرگ کننده سینه و باسن خانم ها :

از دیگر دغدغه های بسیاری از خانم ها ، کوچکی ، شل بودن و عدم دارا بودن فرم مناسب سینه و باسن است . از دیگر خواص روغن خراطین اصل می توان به بزرگ کردن ، سفت کردن و فرم دهی فوق العاده آن اشاره کرد. با ریختن چند قطره روغن خراطین اصل بر روی سینه و باسن و مالش دادن آن موضع به مرور زمان فرم و اندازه دلخواه را بدست می آید  . این خاصیت از خواص روغن خراطین ، افراد بسیاری را به سمت این روغن جذب نموده است .

 

سفت کننده و فرم دهنده سینه و باسن خانم ها :

 

از خاصیت اعجاب انگیز دیگر خراطین میتوان سفت کنندگی و فرم دهندگی در کنار حجم دهندگی اشاره نمود . حجم بدون فرم بسیار زننده خواهد بود . لذا این روغن با خاصیتی که دارد اندام را به فرم متناسب خود میرساند و شما میتوانید با گذشت زمان و ماساژ های خود ، فرم دلخواه را به آنها بدهید . روند فرم دهی با استفاده از این روغن به وسیله چشم قابل مشاهده خواهد بود و شما میتوانید در هر زمان که به فرم مطلوب رسیدید از ادامه دست بکشید .

 

افزایش سایز با روغن خراطین اصل راگا

 

از بین برنده چین و چروک صورت :

 

چین و چروک صورت با بالا رفتن سن و به علت کمبود کلاژن پوست رخ می دهد . ترکیبات روغن خراطین اصل حاوی مقدار قابل توجهی الانتیین و مواد کلاژن ساز است. الانتیین موجود باعث می شود چین و چروک های صورت از بین رفته و سطوح صورت همسان شود . کلاژن موجود نیز باعث ترمیم خط و چروک صورت می شود . موارد فوق تماما از خواص روغن خراطین اصل به شمار می آید.

از بین برنده رد جوش و آکنه و  اسکار های به جا مانده بر روی صورت :

 

روغن خراطین در کشور های آمریکایی تحت عنوان " بادی اینکریسمنت " به فروش میرسد . مطابق یک آزمایش که اخیرا در دانشگاه PENN پنسیلوانیا انجام شد مشاهده گردید که بادی اینکریسمنت ها علاوه بر حجم دهندگی میتواند لک ها و اسکار های قدیمی روی پوست را نیز درمان کند . نتیجه تحقیقات این تیم به شرح زیر منتشر شد :

 

    نتیجه تحقیقات دانشگاه PENN در رابطه با خراطین اصل

 

    اثرات جوش و اکنه به علت تخریب لایه اپیدرم و درم پوست توسط جوش بر روی صورت باقی می ماند . بادی اینکریسمنت ( روغن های خراطین ) به جهت دارا بودن طیف وسیعی از اسید های امینه میتواند ملانین های پوست را بوسیله طیف T4 همرنگ سازی نماید و در نتیجه لک های پوستی را به هماهنگ ترین حالت ممکن با رنگ پوست برساند . در نتیجه لک ها بطور کامل حذف خواهند شد .

 

 

بزرگ کردن و حجم دادن لب و گونه ها با روغن خراطین :

شاید شنیده باشید که بسیاری از افراد برای حجم دادن لب ها و گونه های خود دیگر به سمت تزریق ژل و عمل های پر خطر نمی روند . در حال حاضر بهترین راه و تضمینی ترین راه برای دریافت نتیجه فت فیس یا حجم دادن لب و گونه ها استفاده از روغن خراطین است .

 

 افزایش گردش خون :

روغن خراطین اصل با بازسازی عروق خونی به گردش خون کمک شایانی می کند. این گردش خون بالا میتواند در آقایان لذت جنسی مضاعف را در پی داشته باشد .

افزایش اعتماد به نفس و حس قدرت :

 

با استفاده از روغن خراطین اصل و رفع مشکلات جنسی خود حس اعتماد به نفس و قدرت دست می آورید

 

تاثیر روغن خراطین بر درمان زود انزالی :

از دیگر خواص روغن خراطین اصل میتوان به درمان زود انزالی اشاره کرد. با استفاده مداوم و افزایش گردش خون موجب درمان زود انزالی می گردد .

کاربرد روغن خراطین در بین برنده گودی و پف تانیکس زیر چشم

 

این مساله درست است که از بین بردن گودی زیر چشم ممکن است بوسیله خراطین زمان بر باشد اما در مدت زمان 5 ماه امکان پذیر است . این روغن تا حد بسیار زیادی کمک به از بین بردن گودی زیر چشم میکند . دقت کنید که این روغن فقط استفاده موضعی دارد و از وارد کردن آن به داخل چشم میبایست خودداری شود .

 

خاصیت روغن خراطین در از بین برندگی خطوط پنجه کلاغی :

 

خطوط پنجه کلاغی ، خطوط اطراف چشم هستند که بر اثر افزایش سن ایجاد شده ( عموما همانند نصف پرتو های خورشید اطراف چشم هستند )  و در سمت چپ چشم چپ و سمت راست چشم راست قرار دارند  . این خطوط را نمی توان به وسیله بوتاکس از بین برد و تنها راه خلاصی از شر خطوط پنجه کلاغی استفاده از روغن خراطین اصل میباشد .

 

آرامش روحی و روانی بیشتر

در حالت کلی برای افزایش طول آلت از روش های جراحی، کاهش وزن و دستگاه های وکیوم و ...استفاده میشود. اما روغن طبیعی خراطین راهی بسیار مطمئن ،کم خرج و با بیشترین بازدهی در بین روش های ذکر شده میتواند باعث افزایش طولی در حدود 2 تا 5 سانتیمتر را در یک دوره 30 تا 45 روزه شود.

 

از بین برنده خطوط خنده :

برخی از خطوط در اطراف لب و بینی که بر اثر کهولت سن ایجاد میشوند و از زیر بینی تا اطراف لب امتداد  را خطوط خنده می گویند . روغن خراطین میتواند به سریع ترین حالت ممکن خطوط خنده را از بین ببرد و صورتی صاف و عاری از چین و چروک را به ارمغان آورد .

 

فرم دهی به بافت های افتاده صورت :

از این روغن میتوان به عنوان فرم دهنده به بافت هایی که عموما در کنار لب ها ایجاد میشوند و علت آن بالا رفتن سن میباشد استفاده نمود . علاوه بر لب ها با افزایش سن ، سینه ها نیز فرم افتاده به خود میگیرند ، با این محصول میتوان افتادگی این بافت ها را مدت زیادی به تعویق انداخت .

 

روغن خراطین برای لک صورت :

بسیاری از افراد گمان می کنند که این روغن فقط برای حجم دهندگی استفاده می گردد . هماهنطور که در بالا گفته شد این روغن میتواند جوش ها و آکنه ها را درمان کند ، این مساله برای لک های صورت نیز صادق است. ترکیبات ویتامین E و کلاژن سازی بالای این روغن میتواند لک های صورت و رد جوش های برجای مانده را نیز در کمتر از 3 ماه حذف کند .

 

روش مصرف روغن خراطین اصل راگا

 

    توجه در هنگام خرید روغن خراطین

    این خواص زمانی میتواند بطور کامل مشهود باشد که یک روغن خالص را در اختیار داشته باشید .

    هنگام خرید روغن خراطین اصل توجه به اصل بودن محصول امری اجتناب ناپذیر است.

 

اتفاقی معجزه انگیز برای ورزشکاران :

 

اگر از دسته ورزشکاران هستید حتما این قسمت را مطالعه کنید .

 

این روغن تنها روغنی است که میتوان از آن به عنوان عضله ساز نام برد . خوشبختانه با معرفی خراطین اصل و استفاده از آن ، دیگر نیازی به استفاده از مکمل های ورزشی که آثاره مخربی بر روی کبد و سیستم گوارشی دارند نخواهد بود .

 

 

نحوه عملکرد و حجم دهی خراطین به چگونه است ؟

 

روغن زالو یا خراطین دارای ترکیبات و خواص اعجاب انگیز می باشند بطوریکه این ترکیبات تاثیر مستقیم بر روی بزرگ نمودن اندام های مختلف دارد . الانتئین موجود در روغن زالو و خراطین  عنصر اصلی و کلیدی جهت حجم گرفتن اندام های بدن است .

 

روغن خراطین اصل موجود در فروشگاه راگا دارای تکنولوژی بدون پایه می باشد. این امر بدان معناست که روغن زالو و خراطین راگا 100% خالص و دارای الانتئین طبیعی فوق العاده بالا میباشد . همچنین عاری از هرگونه روغن هایی مانند زیتون ، کنجد یا کرچک و ...  است.

 

روش مصرف روغن خراطین اصل برای ورزشکاران ؟

 

    قبل از هرجیز یک برنامه مدون برای ورزش خود بنویسید ( اگر میخواهید روی عضله ای خاص تمرکز کنید )

    سعی کنید قسمتی را که میخواهید حجم بیشتری دریافت کند را تحت فشار قرار دهید و اصطلاحا از آن کار بکشید .

    پس از آنکه احساس کردید آن ناحیه دیگر بیش از این قدرتی برای فعالیت ندارد و ورزش شما به اتمام رسیده دوش بگیرید .

    سپس محل مورد نظر را بصورت کامل با روغن خراطین اصل ماساژ داده تا جذب شود .

    اجازه دهید 24 ساعت روی پوست شما بماند و دیگر شستشو ندهید .

روغن خراطین اصل را از کجا بخریم؟

 

برای اینکه بدانیم روغن خراطین اصل را از کجا تهیه کنیم باید به خوبی جستجو کرد تا بتوان آن را از یک فروشگاه مطمئن و معتبر تهیه نمود. بیشتر روغن هایی که بصورت تقلبی در سطح بازار خرید و فروش این محصولات عرضه می شوند هیچ نام و برند خاصی ندارند و ارائه دهندگان با جای دادن آن ها در قوطی های مناسب و کوچک سعی در به فروش رساندن آن ها دارند.

یکی از بهترین فروشگاه ها برای خریدن روغن خراطین اصل فروشگاه راگا می باشد

 

از دیگر خواص روغن خراطین اصل

  • برطرف کننده خط لبخند 
  • افزایش اعتماد به نفس 

منبع:

ویکیپدیا

رویکا